Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Magazynier
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0292
OBOWIĄZKI:
- przyjęcie towaru na magazyn z dostawą- wydawanie towaru z magazynu na salon sprzedaży obsługa programów RFID- sprawdzanie towar, inwentaryzacja magazynu- segregacja, układanie, metkowanie towaru- prace porządkowe zaplecza i całego salonu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku